Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sayfada içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

Avcılar Notebook Teknik Servis

Avcılar`da, Açev İle Aile Eğitimi Protokolü

Çocuk Dostu Belediyecilik anlayışıyla Avcılar Belediyesi’nin çocuklara yönelik gösterdiği hassasiyet devam ediyor. AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) ve Avcılar Belediyesi arasında Hayat Dolu Buluşmalar protokolü imzalandı.

Avcılar`da, Açev İle Aile Eğitimi Protokolü

Anne Çocuk Eğitim Vakfı ve Avcılar Belediyesi arasındaki işbirliği ile tüm Kent Enstitüleri ve Çocuk Kulüplerinde eğitim veriliyor. Öğrencilerin toplumsal kurallar içerisinde yaşama hazırlanması için anne ve babaları ile sürdürülen AÇEV Eğitim Programları ve “Hayat Boyu Yaşam Okulu” protokolü imzalandı. Avcılar Belediye Başkanlığı’nda gerçekleşen törende Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ve AÇEV Genel Müdürü Nalan Yalçın bulundu.

İmzalanan protokol sırasında söz alarak Avcılar Belediyesi’nin çocuklara yönelik hassasiyetine değinen Başkan Toprak, “Avcılar Belediyesi olarak önceliklerimiz arasına her zaman çocuklarımızı koyduk. Bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre, çocukların öğrendiklerinin yarısı 6 yaşına kadar öğreniyor. Bu süreçte profesyonel eğitim almak çok önemli. Anneleri çalışmayan, kreşe gidemeyen çocuklar için Avcılar Belediyesi tarafından Çocuk Kulüpleri kuruldu. Bu bağlamda geleceğe yön verecek olan çocuklarımız bize emanettir. Anne Çocuk Eğitim Vakfı işbirliği ile tüm Kent Enstitüleri ve Çocuk Kulüplerimizde eğitim alan öğrencilerimizin toplumsal kurallar içerisinde yaşama hazırlamak için anne ve babaları ile sürdürdüğümüz AÇEV Eğitim programları ve “Hayat Boyu Yaşam Okulu” protokolünü imzalıyoruz. AÇEV Genel Müdürü Nalan Yalçın’a katkılarından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Avcılar Etkinlik Orta 2
Son 10 Etkinlik
Reklam Alanı
Avcılar Etkinlik Sağ 1
Bizi Takip Edin
Reklam Alanı
Avcılar Etkinlik Sağ 2
Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.