Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sayfada içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

Avcılar Notebook Teknik Servis

Avcılardan Çanakkale`ye Şehitlerimiz için Pedallayacaklar

Avcılar Belediyesinin desteklediği Spor Kulüplerinden Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. Yılı münasebetiyle 24, 25 Mart tarihlerinde Türkiyenin dört bir yanından Çanakkaleye gelecek olan sporcular ile birlikte pedal çevirecekler.

Avcılardan Çanakkale`ye Şehitlerimiz için Pedallayacaklar

Avcılardan Çanakkale`ye Şehitlerimiz için Pedallayacaklar

Avcılar Belediyesinin desteklediği Spor Kulüpleri’nden Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği 18 Mart Çanakkale Zaferi`nin 103. Yılı münasebetiyle 24 -25 Mart tarihlerinde Türkiye`nin dört bir yanından Çanakkale’ye gelecek olan sporcular ile birlikte pedal çevirecekler.   Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak tarafından verilen Türk Bayrağı ve Avcılar Belediye Logolu bayrak bisikletçilere verilerek Çanakkale’ye ulaştırılacak.

23 Mart Cuma günü yola çıkacak olan Avcılarlı sporcular Çanakkale Zaferinin 103. Yılı münasebetiyle 24-25 Mart tarihlerinde Türkiye`nin dört bir yanından gelecek olan bisikletçilerle 2 gün boyunca anma etkinlikleri düzenlenecek.  23 Mart Cuma sabah 07:00’de Yenikapı’dan feribotla bandırmaya geçecek olan Avcılarlı sporcular ve oradan Lapseki üzerinden toplamda 180 km pedal çevirecekler ve Çanakkale’ye ulaşacaklar.  1.Ekip pedallayacak Çanakkale’ye gidecek 25 Mart Pazar ise ikinci gün toplamda 70 km`lik Abide gezilerek Çanakkale’deki törenlere dahil olunacak ve Çanakkale Şehitlerimiz anılacak.  Pedallayarak giden ekiple buluşarak sabah kahvaltısı yapılacak ve 24 Mart Cumartesi birinci gün yaklaşık olarak 65 km`lik troia etabı gezilecek ve tekrardan Avcılar’a dönüş sağlanacak.

Avcılar Etkinlik Orta 2
Son 10 Etkinlik
Reklam Alanı
Avcılar Etkinlik Sağ 1
Bizi Takip Edin
Reklam Alanı
Avcılar Etkinlik Sağ 2
Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.