Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sayfada içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

Bağcılar Etkinlik Orta 1

Bağcılar`da Anne Çocuk Atölyesi Başladı

Bağcılar Belediyesi, annelerin çocuklarıyla beraber vakit geçirmesini sağlamak ve aralarındaki bağı güçlendirmek amacıyla 12 Aralık, 4 Ocak arasında sürecek atölye çalışmaları başlattı.

Bağcılar`da Anne Çocuk Atölyesi Başladı

Bağcılar Belediyesi, annelerin çocuklarıyla beraber vakit geçirmesini sağlamak ve aralarındaki bağı güçlendirmek amacıyla 12 Aralık – 4 Ocak arasında sürecek atölye çalışmaları başlattı. Haftada bir gün psikologlar eşliğinde kaliteli ve eğlenceli vakit geçiren anneler öğrendiklerini evlerde de uygulayacak.

Bağcılar Belediyesi annelerin 7-10 yaşındaki çocuklarıyla birlikte paylaşım yapmalarına olanak sağlayan farklı bir etkinlik gerçekleştiriyor. Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi’nde haftanın bir günü düzenli olarak “Anne Çocuk” atölyesi başlatıldı.

“Anneler çocuklarıyla eğlenceli zaman geçiriyor”

Etkinliğin amacı anneye çocuğuyla vakit geçirmesi konusunda nasıl uyumlu olacağını yaşatarak öğretmek. Bu kapsamda çocukların bilişsel, dille ilgili ve bedensel gelişim alanlarının her birine hitap eden programlar da düzenleniyor. Atölyeyi yürüten uzman psikolog Esra Aydın ve Seda Taşkıran hem onlara destek oluyor hem de yönlendirmeler de bulunuyor. Annelere ödevler veriyor ve daha sonra çözümler üzerine konuşmalar yapıyor.

Normalde anneleriyle fazla görüşemeyen bazı çocuklar atölye sayesinde beraber kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmiş oluyor. Anneler çalışmalarda öğrendiklerini bundan sonra evlerinde de aynı şekilde uygulamaya devam ediyor.

8 gün sürecek atölye çalışmasında anneler çocuklarıyla 12-19-26 Aralık ve 2 Ocak günlerinde bir araya gelecek.

Bağcılar Etkinlik Orta 2
Son 10 Etkinlik
Reklam Alanı
Bağcılar Etkinlik Sağ 1
Bizi Takip Edin
Reklam Alanı
Bağcılar Etkinlik Sağ 2
Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.