Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sayfada içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

Çatalca Etkinlik Orta 1

Çatalca`da Akalan Atatürk İlk ve Ortaokulu Açılıyor

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün iş birliğinde kısa bir zamanda yapımı tamamlanarak 2017, 2018 eğitim, öğretim yılına yetiştirilen Akalan Atatürk İlk ve Ortaokulu açılıyor.

Çatalca`da Akalan Atatürk İlk ve Ortaokulu Açılıyor

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün iş birliğinde kısa bir zamanda yapımı tamamlanarak 2017-2018 eğitim-öğretim yılına yetiştirilen Akalan Atatürk İlk ve Ortaokulu açılıyor.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün tarafından Çatalca Akalan Mahallesi’nde bulunan 1952 yılı yapımı 4 derslik ve bir anaokulundan oluşan Akalan İlkokulu yıkılarak yeniden yapıldı. Vatandaşlardan gelen isteklere kayıtsız kalmayan başkanlar, okul projesinin her aşamasıyla yakından ilgilendi. 6 Temmuz 2017’de inşaatına başlanan 8 derslikten oluşan aynı zamanda kütüphane ve bilgisayar odası gibi öğrencilerin vakit geçirebileceği sosyal ve kültürel donanımlara sahip yeni okul 2017-2018 eğitim ve öğretim dönemine yetiştirerek tamamlandı.

Resmi açılış töreni Perşembe günü

 Akalan Atatürk İlk ve Ortaokulu yeni ismiyle eğitim öğretime başlayan okulun resmi açılış töreni İstanbul Valisi Vasip Şahin, Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci’nin katılımlarıyla 14/Aralık/2017 Perşembe günü saat 13.00’da gerçekleştirilecek.  Açılış törenine katılmak isteyen vatandaşlar için Çatalca Cumhuriyet Meydanı’ndan saat 12.00’da araç kaldırılacağı belirtildi.

Çatalca Etkinlik Orta 2
Son 10 Etkinlik
Reklam Alanı
Çatalca Etkinlik Sağ 1
Bizi Takip Edin
Reklam Alanı
Çatalca Etkinlik Sağ 2
Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.