Advert
Advert

Caz Festivali'nde "Toker Trio" Konseri

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl 3.'sü düzenlenen Beylikdüzü Caz Festivali başlıyor. Bu yıl, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde (BAKSM) müzikseverlerle buluşacak festivalin 26 Eylül Çarşamba gecesi yapılacak açılışında; piyano, kontrbas ve bateri/perküsyon üçlüsünden oluşan Hakan Toker Trio'nun vereceği konserde caz müziğin en güzel melodileri, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde yankılanacak.

Caz Festivali'nde
Caz Festivali'nde Aktif Belediye

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl 3.'sü düzenlenen Beylikdüzü Caz Festivali başlıyor. Bu yıl, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde (BAKSM) müzikseverlerle buluşacak festivalin 26 Eylül Çarşamba gecesi yapılacak açılışında; piyano, kontrbas ve bateri/perküsyon üçlüsünden oluşan Hakan Toker Trio'nun vereceği konserde caz müziğin en güzel melodileri, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde yankılanacak.  

Dopdolu bir programla müzikseverlerin karşısına çıkan 3. Beylikdüzü Caz Festivali, 26 Eylül Çarşamba gecesi 'Toker Trio' grubunun vereceği konserle start alacak ve 5 gün boyunca müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak. Caz Müziği'nin birbirinden yetenekli sanatçılarını Beylikdüzü'nde buluşturacak olan festivalin ilk gününde, Piyanoda Hakan Toker, kontrbasta Volkan Topakoğlu ve bateride Ekin Cengizkan'dan oluşan 'Toker Trio' Grubu, dinleyicilere muhteşem bir konser verecek.

  • TARİH: 26 Eylül Çarşamba
  • SAAT: 20.00
  • YER: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Beylikdüzü Sahnesi
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi, Çandarlı Sokak, Atatürk Bulvarı No:28, Beylikdüzü – İstanbul
beylikdüzü konser beylikdüzü belediyesi beylikdüzü toker trio konseri beylikdüzü kültür merkezi beylikdüzü caz festivali ekrem imamoğlu beylikdüzü etkinlikler aktif belediye
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu