Reklam
Reklam

Su Kesintisinde Kamu Kurumları Susuz Kalmayacak

Avcılar Belediyesi’nden ezberleri bozan yerinde hizmet. İlçede meydana gelen su kesintisi nedeniyle; Avcılar Belediyesi ilçede yer alan kamu kurum ve kuruluşlarına ihtiyaçları dahilinde tankerlerle su desteği sağlayacak.

Su Kesintisinde Kamu Kurumları Susuz Kalmayacak
Su Kesintisinde Kamu Kurumları Susuz Kalmayacak Aktif Belediye
Bu içerik 126 kez okundu.

Avcılar Belediyesi’nden ezberleri bozan yerinde hizmet. İlçede meydana gelen su kesintisi nedeniyle; Avcılar Belediyesi ilçede yer alan kamu kurum ve kuruluşlarına ihtiyaçları dahilinde tankerlerle su desteği sağlayacak. İSKİ, Kuzey Marmara ve Yeni Havalimanı Otoyol İnşaatı Yapım İşi kapsamında Terkos-İkitelli Ana İsale Hattı’nda yapılacak çalışmalar nedeniyle Salı ve Perşembe günleri arasında 8 ilçede 30 saat süreyle su kesintisi yapılacağını bildirdi. İSKİ’den yapılan açıklamada şöyle denildi: "Kuzey Marmara ve Yeni Havalimanı Otoyol İnşaatı Yapım İşi" kapsamında Terkos-İkitelli Ana İsale Hattı’nda deplase (bağlantı) çalışmaları yapılacağından; 25 Eylül 2018 Salı günü 21.00 ile 27 Eylül Perşembe günü 03.00 saatleri arasında 30 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.” Avcılar İlçesinde Firuzköy, Yeşilkent, Cihangir, Merkez ve Tahtakale Mahallelerinde kapsayacak şekilde su kesintisi gerçekleşecek.

30 saat boyunca yaşanacak su kesintisinin vatandaşları mağdur etmemesi için Avcılar’da hizmet veren kamu kurumlarına su desteği sağlayacaklarının altını çizen Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli; “ Biz Avcılar Belediyesi olarak elimizdeki kaynaklar ve imkanlar doğrultusunda ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

avcıalr belediyesi hizmet su kesintisi avcılar su kesintisi kamu kuruluşları su desteği handan toprak benli kuzey marmara avcılar haberler avcıalr gündem aktif belediye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maltepeliler Caz ve Tangoya Doydu
Maltepeliler Caz ve Tangoya Doydu
Unesco Ödülleri Hatay Lezzetleri Beylikdüzü'nde
Unesco Ödülleri Hatay Lezzetleri Beylikdüzü'nde