Diğer Haberler
Giriş Tarihi : 26-09-2018 18:11   Güncelleme : 26-09-2018 18:11

Avcılar'da Bir Gün Değil Her Gün Halk Günü

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, hafta içi saat dörtten sonra vatandaşlarla makam odasında bir araya geliyor. Avcılarlı vatandaşların isteklerini ve dertlerini dinleyerek hizmet anlayışını sürdürüyor.

Avcılar'da Bir Gün Değil Her Gün Halk Günü

Halkla birlikte iç içe görmeye alışkın olduğumuz İstanbul’un doktor ve tek kadın belediye başkanı Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, hafta içi saat dörtten sonra vatandaşlarla makam odasında bir araya geliyor. Avcılarlı vatandaşların isteklerini ve dertlerini dinleyerek hizmet anlayışını sürdürüyor.

Başkan Toprak önce insan sloganıyla 2014’ten bu yana görevini başarı bir şekilde devam ediyor. Avcılar,  çevre ve insan odaklı bir yönetim modeli ile İstanbul’un örnek ilçeleri arasında. 

Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak tarafından düzenlenen halk günleri vatandaşların sorunlarına çözüm olmaya devam ediyor. Hafta içi mesaisinin belirli bir süresini vatandaşlarla buluşamaya ayıran Başkan, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümler üretiyor.

Göreve geldiğinden beri halk günlerine devam eden Toprak, ‘’Hemşerilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bir gün değil her gün vatandaşlarımızı birebir dinlemeye çalışıyor, gelen istek ve taleplerine göre ilgili birim müdürlerimle çözüm odaklı çalışıyoruz. Sosyal Belediyecilik faaliyetlerimizde en önemli çözüm noktası hemşerilerimizle olan birebire buluşmalarımız. Bundan dolayı bu toplantılar bizim için çok önemli’’ dedi.

Vatandaş Memnun

Avcılarlı esnaf olduğunu dile getiren bir ziyaretçi ‘’ Belediye Başkanımızla bir araya gelerek, mahallemizle bilgili bir talebimizi doğrudan iletme fırsatı buldum. Başkanımızın başarılı çalışmalarını takip etmekteyiz. Başkanımız Avcılar’da yaşayan vatandaşların, sorunlarını çözmede, düğünümüzde, cenazemizde, her an yanımda. Kendisinden çok memnunuz’’ ifadelerini kullandı.