Etkinlikler
Giriş Tarihi : 26-09-2018 18:18   Güncelleme : 26-09-2018 18:27

Beylikdüzü Caz, Şirin Soysal'ı Konuk Edecek

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Beylikdüzü Caz Festivali, 27 Eylül Perşembe akşamı, Türk caz dünyasının önde gelen vokalist ve şarkı yazarlarından Şirin Soysal'ı, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Beylikdüzü Sahnesi'nde ağırlayacak.

Beylikdüzü Caz, Şirin Soysal'ı Konuk Edecek

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Beylikdüzü Caz Festivali, 27 Eylül Perşembe akşamı, Türk caz dünyasının önde gelen vokalist ve şarkı yazarlarından Şirin Soysal'ı, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Beylikdüzü Sahnesi'nde ağırlayacak. Konserde, Şirin Soysal'a; davulda Erdem Göymen, gitarda Eylül Biçer, kontrbasta Baran Say, piyanoda Barış Büyükyıldırım eşlik edecek. Sanatçı, seslendireceği birbirinden güzel parçalarla İstanbullular'a müzik ziyafeti yaşatacak. 

3. Beylikdüzü Caz Festivali, caz müziğinin birbirinden değerli müzisyenlerini müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 27 Eylül akşamı, caz müziğin başarılı yorumcularından Şirin Soysal, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'ne konuk olacak.  Bir Şeyler Var, Mutlu Melankolik ve Ziyaret albümleriyle cazseverlerin gönlünde taht kuran genç sanatçı, seslendireceği parçalarla kendisini dinlemeye gelenlere muhteşem bir gece yaşatacak.

  • TARİH: 27 Eylül Perşembe
  • SAAT:  20:00
  • YER: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Beylikdüzü Sahnesi
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi, Çandarlı Sokak, Atatürk Bulvarı No:28, Beylikdüzü – İstanbul