Advert
Advert

"Manouche A La Turca" İle Caz Keyfi

Festivalin 3. günü olan 28 Eylül Cuma gecesi, 'Manouche A La Turca' ile bir müzik tarzı olarak sıcak melodileriyle müzikseverler tarafından çok sevilen Manouche Jazz, Bilal Karaman ve grubuyla Yaşam Vadisi'nde hayat bulacak.

Aktif Belediye

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl 3.'sü düzenlenen Caz Festivali, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde devam ediyor. Festivalin 3. günü olan 28 Eylül Cuma gecesi, 'Manouche A La Turca' ile bir müzik tarzı olarak sıcak melodileriyle müzikseverler tarafından çok sevilen Manouche Jazz, Bilal Karaman ve grubuyla Yaşam Vadisi'nde hayat bulacak.  Çok özel konuklarla renklenecek konserde, geleneksel melodilerimiz evrensel boyutlarda seyirci ile buluşacak.

3. Beylikdüzü Caz Festivali'nde, 28 Eylül Cuma gecesi, caz gitarın dünya çapındaki ismi Bilal Karaman ve grubunun vereceği konser, caz müziği ile Türk Müziği melodilerini aynı sahnede buluşturacak. Konserde, genç ve deneyimli caz gitaristi Bilal Karaman'a; gitarlarda Mehmet Mutlu ve Özgün Bora, kontrbasta Baran Say eşlik edecek. Solist Canan Duran, keman sanatçısı Muhammed Yıldırır, tar sanatçısı Nevcivan Özel'in de konuk olarak katılacağı konser, müzikseverlere büyülü bir gece yaşatacak.

  • TARİH: 28 Eylül Cuma
  • SAAT: 20.00
  • YER: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Beylikdüzü Sahnesi
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi, Çandarlı Sokak, Atatürk Bulvarı No:28, Beylikdüzü – İstanbul
beylikdüzü etkinlikler beylikdüzü caz festivali manouche a la turca müzik keyfi türk müziği beylikdüzü yaşam vadisi kültür merkezi sanat merkezi caz konseri aktif belediye
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu