Etkinlikler
Giriş Tarihi : 30-09-2018 09:22   Güncelleme : 30-09-2018 09:22

Beylikdüzü Caz, Dolunay Obruk İle Final Yapacak

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Beylikdüzü Caz Festivali, genç ve yetenekli caz vokalisti Dolunay Obruk ile final yapacak.

Beylikdüzü Caz, Dolunay Obruk İle Final Yapacak

Beylikdüzü Caz, Dolunay Obruk İle Final Yapacak

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Beylikdüzü Caz Festivali, genç ve yetenekli caz vokalisti Dolunay Obruk ile final yapacak. Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen festivalin son gününde Dolunay Obruk'a; saksafonda Gürtuğ Gök, piyanoda Baturay Yarkın, bassta Eren Turgut, drumsta Burak Cihangirli eşlik edecek. Sanatçı, seslendireceği birbirinden güzel parçalarla İstanbullular'a muhteşem bir gece yaşatacak. 

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl 3.'sü düzenlenen Beylikdüzü Caz Festivali'nin kapanış konseri, 30 Eylül Pazar akşamı yapılacak. Kapanış konserinde Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, caz müziğin genç temsilcilerinden Dolunay Obruk'u sahnesinde ağırlayacak. 2004'ten bu yana dünyanın çeşitli ülkelerinde konserler vermeyi sürdüren başarılı sanatçı, seslendireceği parçalarla dinleyicilere kolay kolay unutamayacakları bir gece yaşatacak.

  • TARİH: 30 Eylül Pazar
  • SAAT:  20:00
  • YER: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Beylikdüzü Sahnesi
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi, Çandarlı Sokak, Atatürk Bulvarı No:28, Beylikdüzü – İstanbul