Yerel Projeler
Giriş Tarihi : 13-12-2018 22:00   Güncelleme : 13-12-2018 22:08

Küçükçekmece'de Modern Spor Tesislerin Sayısı Artıyor

Fiziksel, ruhsal ve zihinsel yönden sağlıklı nesillerin yetişmesi amacıyla spora önemli yatırımlar yapan Küçükçekmece Belediyesi, ilçedeki spor tesis sayısını hızla artırıyor. Küçükçekmece Belediyesi, modern tesisler, küçükçekmece haberleri, spor tesisleri, projeler, aktif belediye, kış sporları, yaz sporları, küçükçekmece yerel seçim, spor kompleksleri gibi konuları bu içerikte bulabilirsiniz.

Küçükçekmece'de Modern Spor  Tesislerin Sayısı Artıyor

Fiziksel, ruhsal ve zihinsel yönden sağlıklı nesillerin yetişmesi amacıyla spora önemli yatırımlar yapan Küçükçekmece Belediyesi, ilçedeki spor tesis sayısını hızla artırıyor.

17 farklı branşta eğitim veren yaz ve kış spor okullarıyla binlerce gence spor yapma imkanı sunan Küçükçekmece Belediyesi, ilçeye kazandırdığı spor kompleksleriyle de adından söz ettiriyor.

"DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK"

'Spor yapılarak geçirilmiş bir gün kazanılmış yarındır' anlayışı ile spora ve sporcuya yatırım yapmayı sürdürdüklerini ifade eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, "Küçükçekmece'de göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizdeki spor tesisi sayısını 18'e çıkarttık. İlçemize kazandırdığımız bu spor alanları ile sadece ilçemizde değil, İstanbul'da ve Türkiye genelinde spor ilçesi Küçükçekmece olarak anılmaya başlandık. Sporu yaşam biçimi haline getiren gençlerimizi ve tüm vatandaşlarımızı tebrik ve takdir ediyorum" dedi.