Diğer Haberler
Giriş Tarihi : 13-12-2018 22:08   Güncelleme : 13-12-2018 22:24

Başkan Topraktan, Makamda Değil Sahada Yönetim Anlayışı

Ürettiği projeler ve hizmetleri ile Avcılar halkının Toprak Ana’sı olarak gönüllere taht kuran Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile göz dolduruyor. Toprak ana, avcılar belediyesi, hizmet, emekliler parkı, sahada yönetim, sahada hizmet, avcılar haberler, avcılar yerel seçim, handan toprak benli, avcılar belediye meydanı, aktif belediye gibi konuları bu içerikte bulabilirsiniz.

Başkan Topraktan, Makamda Değil Sahada Yönetim Anlayışı

Ürettiği projeler ve hizmetleri ile Avcılar halkının Toprak Ana’sı olarak gönüllere taht kuran Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile göz dolduruyor. Günün ilk saatleri ile mesaisine sahada başlayan Başkan Toprak Benli; Belediye Meydanı’nda yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Bülent Ecevit Parkı Emekliler Yeri’nde  hemşehrileri ile buluşan Avcıların Toprak Anası, kendisine iletilen talepleri dinledi.

Emekliler Parkı’nda Çay- Sohbet

Avcılar’da Belediye Başkanlığı makamda değil sahada yönetilir diyen Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli güne Bülent Ecevit Parkı’nda başladı. Sadece yaş almış Avcılarlıların değil 7’den 70’e herkesin uğrak noktası olan Emekliler Yeri’nde Avcılar Belediyesi tarafından her gün çay ve simit ikramı yapılmakta. Emekliler ile burada buluşan Toprak Ana, hemşehrileri ile birlikte çay içip bulmaca çözdü. Renkli görüntülerin yaşandığı ziyarette Başkan Toprak; vatandaşın taleplerini dinledi, çözüm sağlanması için anında ilgili birimlerine iletti.

“Makamda değil sahada yönetim”

7/24 hizmet anlayışı ile 4,5 yıldır görevini sürdüren Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Yeni yıl hazırlıklarını yerinde inceledi. Marmara Caddesi’nde Park ve Bahçeler ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmaları kontrol eden Başkan Benli; “Belediyecilik hizmeti Başkanından tutun tüm personeline kadar 7/24 hizmet anlayışı ile çalışması gerekmektedir, bizler halkımızın isteklerine hızlı cevap verebilmek için ekibimle her daim görevimizin başındayız. Telefonum tüm Avcılar’lı hemşehrilerimde vardır istedikleri vakit gece gündüz demeden beni arayabilirler” dedi.