Advert
Advert

Sanat Kenti Avcılar'da Levent Üzümcü Rüzgarı

Barış Manço Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Anlatılan Senin Hikayendir' adlı oyununu sergileyen Levent Üzümcü Avcılar'lı sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

Sanat Kenti Avcılar'da Levent Üzümcü Rüzgarı
Sanat Kenti Avcılar'da Levent Üzümcü Rüzgarı Aktif Belediye

Barış Manço Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Anlatılan Senin Hikayendir' adlı oyununu sergileyen Levent Üzümcü Avcılar'lı sanatseverlerden büyük ilgi gördü. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli'nin de izleyiciler arasında yer aldığı oyun Kapalı Gişe oynayarak büyük beğeni topladı. Saatler öncesinden salonu dolduran Avcılar'lı vatandaşlar, Levent Üzümcü'nün sahneye çıkmasıyla birlikte kahkaha ve alkışlarıyla büyük bir keyifle oyunu takip ettiler.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli; Bugün Sahnemizde bu güzel oyununu sergileyen Sayın Levent Üzümcü'ye Avcılar'ımızın sanata ve sanatçıya verdiği değere katkıda bulunduğu için teşekkür ediyorum diyerek çiçek takdim etti. Levent Üzümcü ise; Avcılar Belediyesi'ne ve onun değerli başkanına sanata ve sanatçıya verdiği bu değer için huzurlarınızda teşekkür ediyorum dedi.

avcılar belediyesi sanat tiyatro anlatılan senin hikayendir levent üzümcü handan toprak benli etkinlikler kapalı gişe aktif belediye
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu