Yerel Projeler
Giriş Tarihi : 03-01-2019 20:45   Güncelleme : 03-01-2019 20:45

Ispartakule Fuar ve Sergi Alanı Hız Kesmeden Devam Ediyor

Marmara bölgesinin tek kadın belediye başkanı, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli bu sabah saatlerinde ilçe genelinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Ispartakule Fuar ve Sergi Alanı Hız Kesmeden Devam Ediyor

Marmara bölgesinin tek kadın belediye başkanı, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli bu sabah saatlerinde ilçe genelinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin farklı noktalarında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkanı Toprak yeni yılın ikinci günüde Yeşilkent Mahallesi Ek hizmet binası ve kapalı semt pazarı inşası ile Ispartakule Fuar ve Sergi alanı inşasını denetledi. Çalışmaların plan ve programlara uygun şekilde devam ettiğini vurgulayan Başkan Toprak; ‘’Bir an önce projelerin, halkımızın hizmetine sunulması için büyük gayret gösteriyoruz. Başladığımız işin kısa sürede tamamlanması ve hemşerilerimizin kullanabileceği hale getirilmesi için çalışmaları yerinde inceliyoruz ve denetimlerimizi yapıyoruz. " ifadelerini kullandı.

Mahallelerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Toprak bölgedeki esnafları da ziyaret etti.   Esnafların ekonomimizdeki önemine vurgu yapan Toprak, “İlçemizin kalkınması ve refahı için esnafımızın önemi çok büyüktür.  Esnaflarımızla birlikte hareket ediyoruz. Her zaman yanınızdayız. ” ifadelerini kullandı.  İncelemeler esnasında bir araya geldiği vatandaşlarla da sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Gerçekleşen çalışmaların yanı sıra, Başkan Toprak mahalleleri sık sık ziyaret ederek yaşanan sorunlarla da yakından ilgilendiğini belirten vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.