Kurslar
Giriş Tarihi : 04-01-2019 10:21   Güncelleme : 04-01-2019 10:21

Büyükçekmece'de Ücretsiz İspanyolca Dil Eğitimi

Büyükçekmece'de Ücretsiz İspanyolca Dil Eğitimi. Binlerce Büyükçekmeceliyi iş sahibi yapan ve vatandaşların gizli kalmış yeteneklerini ortaya çıkartan Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Kursları 2019 yılında da yüzlerce branşta hizmet veriyor.

Büyükçekmece'de Ücretsiz İspanyolca Dil Eğitimi

Binlerce Büyükçekmeceliyi iş sahibi yapan ve vatandaşların gizli kalmış yeteneklerini ortaya çıkartan Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Kursları 2019 yılında da yüzlerce branşta hizmet veriyor.

Hobilere yönelik eğitimlerin yanı sıra vatandaşlara yabancı dil eğitimi de veren Halk Akademisi Kursları yeni yılda yeni lisanlarla Büyükçekmecelilere hizmet verecek.

İngilizce ve Bulgarca'dan sonra dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alan İspanyolca'yı da öğrenmek isteyen vatandaşlar hiçbir ücret ödemeden yeni bir yabancı dil öğrenme imkanı buluyor. Ücretsiz İspanyolca dil eğitimi dersleri Ocak ayında vatandaşların hizmetine sunulacak.

"BÜYÜKÇEKMECE'DE OCAK AYINDA KURSLAR BAŞLAYACAK"

Tüm Büyükçekmecelileri yakında başlayacak olan İspanyolca dil eğitimine davet eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Halk Akademisi ve Meslek Edindirme Kurslarımız yıllardır Büyükçekmece halkı için hizmet veriyor. Yeni bir lisan, yeni bir kültür öğrenmek isteyen herkesi Büyükçekmece Belediyesi'ne bekliyoruz. İngilizce, Bulgarca şimdide İspanyolca ile yabancı dil derslerimizi genişletiyoruz. Çok yakında İspanyolca dil eğitimimiz ücretsiz olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır" dedi.