Aktif Öneriyor
Giriş Tarihi : 13-01-2019 11:42   Güncelleme : 14-01-2019 23:15

Avcılar Veteriner Kliniği - Kenez Veteriner Kliniği

Avcılar Veteriner Kliniği. Kenez Veteriner Kliniği İstanbul Avrupa Yakasında Avcıların en kapsamlı özel veteriner kliniği olarak 2003 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Aktif Belediye İşletme.

Avcılar Veteriner Kliniği - Kenez Veteriner Kliniği

Kenez Veteriner Kliniği İstanbul Avrupa Yakası’nda Avcılar’ın en kapsamlı özel veteriner kliniği olarak 2003 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

15 yıllık deneyim ve bilgi birikimimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız, uyum içinde çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, renkli doopler ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, lazer terapi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktadır.
Amaçları dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Veteriner Hekimimiz Serhat KENEZ İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi mezunu olarak görev yapmaktadır.

15 yıldan beridir dişi kedilerde geliştirmiş olduğumuz 1 milimetre aralıktan doku yapıştırıcısıyla yapılan operasyonumuzda depo anti bakteriyel yapılması, boyunluk takılmaması ve uyandırılarak eve gönderilmesi en büyük farklılıklarından biridir.Kliniğinde Dahiliye, Muayene ve Tedavi, Kısırlaştırma, Aşılama, Laboratuvar, Röntgen, Ultrason, Ağız ve Diş Sağlığı, Yoğun Bakım, Cerrahi Müdahaleler, Kuaför ve Banyo, Rutin Kontroller adı altında hizmetler sunmaktadır. Ve ameliyathanesi mevcuttur.

Veteriner Hekimimiz Serhat KENEZ’e ulaşmak için;

Merkez Mahallesi. Çiğdem Caddesi. No: 24 / 1-2-3 Avcılar - İstanbul