Advert
Advert

Usta Sanatçı Müjdat Gezen Ayakta Alkışlandı

Rıfat Ilgaz'ın ölümsüz eseri Hababam Sınıfı Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde sahne aldı.

Usta Sanatçı Müjdat Gezen Ayakta Alkışlandı
Usta Sanatçı Müjdat Gezen Ayakta Alkışlandı Aktif Belediye

Rıfat Ilgaz'ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı, yüzlerce tiyatro oyununun sahne aldığı Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde tiyatro severlerle buluştu.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyuncularının hazırladığı müzikal tadındaki tiyatro oyununu izleyen Büyükçekmeceli sanatseverler, tiyatrocuları ve Müjdat Gezen'i oyun bitiminde dakikalarca ayakta alkışladı. Hababam Sınıfı romanındaki karakterleri canlandıran tiyatrocular sergiledikleri muazzam performansla ölümsüz eseri seyirciye en iyi şekilde anlattı.

"ÇOK KEYİF ALARAK İZLEDİĞİM BİR OYUNDU"

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü temsilen usta sanatçı Gezen'e çiçek takdim eden Belediye Başkan Danışmanı Tarihçi – Yazar Sacide Bolcan, "Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyuncularına çok teşekkür ediyorum. Değerli yazarımız Rıfat Ilgaz'ın ölümsüz eserlerinden biri olan Hababam Sınıfı'nı o kadar güzel canlandırdılar ki oyunu izlerken kendimi o sınıfta okuyan bir öğrenci gibi hissettim. Çok keyif alarak izlediğim bir oyundu. Her biri birbirinden yetenekli olan tiyatro oyuncularına ve onları yetiştiren usta tiyatrocu Müjdat Gezen'e teşekkür ediyorum" dedi.

Usta tiyatro oyuncusu Müjdat Gezen, kültürel ve sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapan Büyükçekmece Belediyesi'ne ve sağladığı imkanlardan ötürü Başkan Dr. Hasan Akgün'e teşekkür etti.

büyükçekmece müjdat gezen tiyatro hababam sınıfı tiyatro oyunu rıfat ılgaz müjdat gezen haberleri sanat merkezi aktif belediye hasan akgün kültürel aktiviteler sanatsal aktiviteler
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu