Diğer Haberler
Giriş Tarihi : 10-09-2018 17:44   Güncelleme : 18-04-2021 09:05

Beykoz'da İmar Barışı Konusu Ekimde Mecliste

Beykoz'un başta gelen problemlerinden olan imar problemi gaziantep escort hakkında Başkan Yücel Çelikbilek: “İmar barışında öngörünüm Ekim’de mecliste görüşülecek” dedi.

Beykoz'da İmar Barışı Konusu Ekimde Mecliste

Beykoz Belediyesi Meclisi’nin Eylül ayı son toplantısında konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “İmar barışında öngörünüm Ekim’de mecliste görüşülecek” dedi.

Beykoz Belediyesi Meclisi Eylül ayı son toplantısını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda öncelikli olarak bir önceki toplantı tutanağı oylandı ve ilçeye dair görüşler alındın.

İmar Barışı’yla ilgili meclis üyelerinden gelen soruları  yanıtlayan Başkan Yücel Çelikbilek: “İstanbul’da imar barışıyla ilgili en iyi ofis belediyemiz bünyesine hizmet veriyor. Vatandaşlarımız internet üzerinden randevu alıyor, işlemlerini kolaylıkla yaptırıyor, her türlü bilgiyi alıyor. Bugüne kadar 14 bin başvuru yapılmış. Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Mehmet Özhaseki ilçemizi ziyaretinde söz verdi. Ekim’de TBMM açıldıktan sonra umuyorum Boğaz öngörünümle ilgili imar barışı çıkar vatandaşlarımız da rahatlar” dedi.

Meclis üyelerinin görüş ve önerilerini dile getirmesinin ardından komisyon raporları görüşülerek meclisten geçti.