Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 23-01-2019 10:31   Güncelleme : 23-01-2019 10:32

Avcılar'da TSM Sanatçısı Seda Düzyol Konseri

Avcılar, yeni haftaya konserle başladı. Avcılar Belediyesi tarafından Barış Manço Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde Türk Sanat Müziği Sanatçısı Seda Düzyol, en güzel eserleri dinleyenlere seslendirdi.

Avcılar'da TSM Sanatçısı Seda Düzyol Konseri

Avcılar'da TSM Sanatçısı Seda Düzyol Konseri 

Avcılar, yeni haftaya konserle başladı. Avcılar Belediyesi tarafından Barış Manço Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde Türk Sanat Müziği Sanatçısı Seda Düzyol, en güzel eserleri dinleyenlere seslendirdi. Vatandaşlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Düzyol en sevilen Türk Sanat Müziği eserlerini Avcılarlılar için okudu. Dinleyenleri kendine hayran bırakan sanatçı eserleriyle geceyi büyüledi. Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin de katıldığı konsere ilgi büyüktü.

Sanatın ve sanatçının daima yanında yer alacağız.

Başkan Toprak ‘’TSM Sanatçısı Seda Düzyol Yılmaz Konseri ile haftaya başladık. Kültür ve Sanat Kenti Avcılar'ımızda, değerli Türk Sanat Müziği sanatçısı Seda Düzyol Yılmaz’ın konserini Barış Manço Kültür Merkezi'mizde hemşerilerimizle birlikte keyifle dinledik. Sanatı kurumsallaştırmış ve akademikleştirmiş bir kent olarak, sanatın ve sanatçının daima yanında yer alacağız.’’ ifadelerini kullandı.