Reklam
Reklam

Yeşilkent'te İmar Toplantısına Büyük Katılım

Avcılar Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden beklenen 1/5000 ölçekli imar planı yapımı sürecinin hızlandırılmasına yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yeşilkent'te İmar Toplantısına Büyük Katılım
Yeşilkent'te İmar Toplantısına Büyük Katılım Aktif Belediye
Bu içerik 258 kez okundu.

Avcılar Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden beklenen 1/5000 ölçekli imar planı yapımı sürecinin hızlandırılmasına yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Avcılar Belediyesi imar konularının çözümünde ortak akıl kullanarak özellikle halkın taleplerini büyük titizlikle dikkate alıyor. İmar Planı çalışmalarını, halk ile görüş alışverişi içinde bulunarak katılımcı demokrasi anlayışıyla şekillendiriyor. Vatandaşla birebir olarak da yakından ilgilenen Başkan Toprak merak edilen sorulara cevap verdi. İmar Barışı hakkında da bilgilendirmelerin yapıldığı buluşmaya 3.Bölge Milletvekili Turan Aydoğan eşlik etti.

İmar Planı konusunda vatandaşları bilgilendirmenin önemini ifade eden Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, “Yeşilkent Mahallemizde, imar planlarına ilişkin vatandaşlarımızı bilgilendirmek ve sorularını ilk elden ekibimle birlikte cevaplamak için bir araya geldik. Toplantımıza katılan CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekilimiz Turan Aydoğan'a, İlçe Başkanımız Erhan Bozan’a, düzenleyen ve emeği geçen İ-ANAKDEF Başkanı Mehmet Kaya’ya Meclis Üyelerimiz Cafer Çadırardıç ve İsmail Algül’e, TAÇ Düğün Salonuna, ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

avcılar imar problemi avcılar imar sorunu yeşilkent imar barışı avcılar imar barışı imar barışı başvurusu avcılar imar planı handan toprak benli avcılar imar toplantısı aktif belediye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avcılar Kitap Fuarına Taşındı
Avcılar Kitap Fuarına Taşındı
Bakırköy'de Atamızın Sevdiği Şarkılar Konseri
Bakırköy'de Atamızın Sevdiği Şarkılar Konseri