Advert
Advert

Necla Kargı'ya Büyükçekmece Belediyesi Sahip Çıktı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün maddi durumu iyi olmayan bir vatandaşın daha yardımına koştu. Necla Kargı'ya Büyükçekmece Belediyesi Sahip Çıktı.

Necla Kargı'ya Büyükçekmece Belediyesi Sahip Çıktı
Necla Kargı'ya Büyükçekmece Belediyesi Sahip Çıktı Aktif Belediye

Necla Kargı'ya Büyükçekmece Belediyesi Sahip Çıktı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün maddi durumu iyi olmayan bir vatandaşın daha yardımına koştu.

Büyükçekmece Ahmediye Mahallesi'nde torunu ile birlikte yaşayan ve maddi zorluklar çeken Necla Kargı'ya Büyükçekmece Belediyesi sahip çıktı.

Bütün İhtiyaçları Karşılandı

Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün talimatları doğrultusunda harekete geçen Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, Necla Kargı'nın evine iki çekyat, ev tekstili, giyim, kömür ve gıda gibi temel ihtiyaç malzemelerini götürerek yaşlı kadına teslim ettiler. Ayrıca Necla Kargı'ya maddi yardımda da bulunuldu. Daha önce yardım talebinde bulunduğu her yerden eli boş döndüğünü belirten Necla Kargı, "Soğuk kış günlerinde torunum ile birlikte çok zor şartlarda yaşamaya çalışıyorduk. Bize bu zor zamanımızda yardım eli uzatan Büyükçekmece Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün'e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Mutlu Bir Yaşam Sürdürmesi Bizim Önceliğimizdir

İhtiyaç sahibi tüm vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Akgün, "Büyükçekmece Belediyesi olarak maddi sıkıntı çeken ailelerimizi tespit ederek gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. Necla teyzemizin zor şartlar altında yaşadığını öğrenince Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerimiz hemen evine giderek ihtiyaçlarını belirledi. Aynı gün içinde de kendilerine ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri teslim ettik. Bundan sonra Necla teyzemiz rutin olarak ziyaret edilecek ve her türlü ihtiyacı tarafımızdan karşılanacaktır. İnsanlarımızın mutlu bir yaşam sürdürmesi bizim önceliğimizdir" dedi.

büyükçekmece necla kargı belediye sahip çıktı maddi durum yardım ihtiyaç sahibi sosyal hizmetler mutlu yaşam aktif belediye hasan akgün
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu