Diğer Haberler
Giriş Tarihi : 28-01-2019 22:04   Güncelleme : 28-01-2019 23:15

Turan Hançerli, Avcılarda Her Bireye Mutluluk Vermeye Geliyoruz

CHP'nin Avcılarda belirlediği belediye başkan adayı Avukat Turan Hançerli, bugün ilçe binasında destekçileriyle biraraya geldi. Buluşmada ki yoğun ilgi adeta sokaklara taştı.

Turan Hançerli, Avcılarda Her Bireye Mutluluk Vermeye Geliyoruz

Az Konuşacağız Çok İş Yapacağız

CHP'nin Avcılarda belirlediği Belediye Başkan Adayı Avukat Turan Hançerli, bugün ilçe binasında destekçileriyle biraraya geldi. Buluşmada ki yoğun ilgi adeta sokaklara taştı.

CHP'den Avcılar Belediye Başkan Adayı Turan Hançerli buluşmada şu sözleri dile getirdi;

"Belediye Başkanı olduğumuzda sahip olacağımız gücün, kaynağının halk olduğunu yani 450 bin nüfuslu Avcılar olduğunu asla unutmayacağım. Farklı seslerin ve yarışmanın kavga olmadığını aksine birlik, dayanışma, güzellik ve iyiliği üretmenin yolu olduğunu hepimize bir daha gösterdi. Şimdi önümüzde önemli bir görev var. Önümüzde ki önemli görev Adalet ve Kalkınma Partili Belediye Başkanı Adayını yenmek değil, onun önüne geçmek değil, bizim önümüzde ki görev 450 bin nüfuslu Avcılar da ki her bir bireye mutluluk vermektir.

Ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan, barış içerisinde mutlu, huzurlu bir Avcıları Sosyal Demokrat bir belediyecilik anlayışıyla 20 yıldır yaşatıyoruz, bunu dahada güçlendirerek devam edeceğiz. Avcılarda sokakta kalan, sokakta kalan kimse kalmayacak bunun sözünü veriyoruz. Ve bunun için Belediye Başkanı adayı oluyoruz.

Avcıları Esenyurt Yapmamak İçin Belediye Başkanı Adayıyım

Avcılar'ın değerini Avcılar'ın bütçesini Avcılarlıya son kuruşuna kadar Avcılarlıya harcamak ve Avcıları Esenyurt yapmamak için Belediye Başkanı Adayı oluyoruz.

Yeşilkent'te 30 Yıllık Kabus Son Bulacak

Bir mahalle düşünün 30 yıl önce kurulmuş, mahalle sakinleri kamu hizmetlerini (elektirğini, yollarını, suyunu) kendileri getirmiş ve bu mahallenin halen imarı yok. Mevcut hükümetin veya İBB yönetiminin Yeşilkent halkına direttiği dayattığı bu kaderi yıkmak için Avcılar'da adayız. Ve sayın Ekrem İmamoğlu'nu da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu verilen mücadele de sadece Cumhuriyet Halk Partili Avcılar halkı imardan yararlanmayacak. Her partiye oy veren yurtdaşlarımıza bu vaadimiz. Ve bunu mutlaka gerçekleştireceğiz. Firüzköy mahallesi öyle bir mahalle ki mahalle sakinlerinin arazilerine el konulmuş, toprakları alınmış ve oralar kamunun üzerine geçmiş haklarına el konulmuştur. Eşitsizlik ve Adeletsizlik var. Fizürköylü halkımıza zulmediliyor ve biz bunları ortadan kaldırmak için Belediye Başkan adayıyız.

Peki ne yapacaksınız ? Ve ya nasıl yapacaksınız bunu merkezi hükümet belirliyor diyorsunuz. Çünkü TOKİ ve Bakanlık eliyle istediğini yapıyor merkezi hükümet. İşte o durumda Avcılar'ı o ilgili mahalleleri tek vücut yapıp önlerine düşüp gerek İBB önünde gerekse hükümetin önünde eylem yapmaya ben varım.

Avcılar'da Baraka Diyebileceğimiz Okul Anlayışına Son Vereceğiz

Öncelikli ve temel sorunlarından biri olan okul sorununu biliyoruz. Tahtakale de ki baraka diyebileceğimiz okul anlayışına son vereceğiz. Yine Yeşilkent Türkiye'nin en kalabalık sınıfları. Bir okulda 6.000'e yakın öğrenci. Sabahçı ve öğlencinin olmadığı çağdışı bir yöntemle eğitim görüyor. Buna sessiz kalmayacağız. Bu okulları yapacağız, bu okulların sorunlarını ilk dönemde çözeceğiz. Hemde görevimiz olmadığı ve sorumluluğumuz olmadığı halde çözeceğiz çünki Avcılar'ın çocuklarını kendi çocuklarımdan farklı görmeyeceğim. Görmüyorum. 

Avcılar'a parklar yapılacak. Sadece çocuk parkı değil kadınlarımızın, gençlerimizin ve her yaştan insanımızın kullanabileceği parklar olacak. Parklarımızı uyuşturucu ve çetelerin kullanmasından arındıracağız. 

Avcılarlıların Yararına Bir Dönüşüm Geliyor

Esenyurt gibi orada yaşayan halkın arsalarının herhangi bir şirkete devredilmesi gibi olmayacak. Bu dönüşüm insanların nefes alamadığı, insanların güneş görmediği çağ dışı bir yöntemle olmayacak. Bu dönüşüm Avcılar halkının kendi mahallesinde kendi sokağında yine komşularıyla birlikte yaşamasını sağlayacak ve onların arsa, arazi veya dairelerini herhangi bir müteahhite kaptırmadan yapacağız." diye konuştu.