Advert
Advert

Mutluluk Şehri Büyükçekmece Bu Yıl da EMITT'te

Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 31 Ocak'ta başlıyor.

Mutluluk Şehri Büyükçekmece Bu Yıl da EMITT'te
Mutluluk Şehri Büyükçekmece Bu Yıl da EMITT'te Aktif Belediye

Mutluluk Şehri Büyükçekmece Bu Yıl da EMITT'te

Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 31 Ocak'ta başlıyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen turizm fuarı her yıl binlerce vatandaşı ve turisti ağırlıyor.

Büyükçekmece Belediyesi kültür ve turizm alanındaki projeleriyle damga vurmak için EMITT Turizm Fuarı'nda stant açıyor.

31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek fuarda uluslararası kültür paylaşımını ve ülkelerin turizm açısından tanıtımını projelendiren Büyükçekmece Belediyesi bu yıl "Mutluluk Şehri Büyükçekmece" sloganı altında çeşitli etkinlikler düzenleyerek fuarda dikkat çeken stantlar arasında yer alacak.

Her Yıl Binlerce Ziyaretçiyi Büyükçekmece'de Ağırlıyoruz

Kültür, turizm ve eğitim alanında hızla ilerleyen Büyükçekmece'yi daha iyi anlatma açısından EMITT Turizm Fuarı'nı önemsediğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "EMITT, turizm açısından yeni gelişmeleri görerek vatandaşlara Türkiye'nin ve İstanbul'un tanıtımını yapma konusunda fuarımız büyük rol oynuyor. Her yıl yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiyi Büyükçekmece'de ağırlıyoruz. Fuarımız sayesinde ilçemize gelen vatandaşlarımıza projelerimizi anlatma imkanı buluyoruz. Fuara ev sahipliği yapan TÜYAP'a teşekkür ediyorum" dedi.

Büyükçekmece Belediyesi'nin standını merak eden vatandaşlar TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi 12 Numaralı Salon G-420 numaralı standı ziyaret edebilir.

büyükçekmece tüyap fuar alanı mutluluk şehri turizm ve seyahat fuarı fuar ne zaman kültür ve turizm fuar ve kongre merkezi stand bilgileri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu