Advert
Advert

Bağcılar'da Siz Başkan Olsaydınız Ne Yapardınız

Mahalle Buluşmalarında ilçe sakinleriyle buluşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar Belediye Başkanı olsaydın Bağcılar'da ne yapardın? diye sorup verilen cevapları tek tek not aldı.

Bağcılar'da Siz Başkan Olsaydınız Ne Yapardınız
Bağcılar'da Siz Başkan Olsaydınız Ne Yapardınız Aktif Belediye

Bağcılar'da Siz Başkan Olsaydınız Ne Yapardınız ?

“Mahalle Buluşmaları”nda ilçe sakinleriyle buluşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Bağcılar Belediye Başkanı olsaydın Bağcılar’da ne yapardın?” diye sorup verilen cevapları tek tek not aldı. Kurulduğu günden bu yana Bağcılar’da herkesi dinlediklerini söyleyen Çağırıcı, “Ortak akılla ilçemizde çok şey yaptık. Her gittiğimiz yerde aldığımız bir fikir, bir proje olarak büyüyor ve Bağcılarımıza bir hizmet olarak dönüyor” dedi.

AK Parti’den 3. kez aday gösterilen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılarlı hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor. "Mahalle Buluşmaları" kapsamında Başkan Çağırıcı ve AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Güneşli, Barbaros ve Kazımkarabekir Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Ortak akılla Bağcılar’ı yönettiklerini dile getiren Çağırıcı, “Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle gönül belediyeciliği Bağcılar’ın ruhunda var. Halk meclislerinde, istişarelerde, esnaf toplantılarında, görüş günlerinde ve dernek toplantılarında Bağcılar kurulduğu günden bu yana herkesi dinlemeye çalışıyoruz. Ortak akılla burada çok şey yaptık. Her gittiğimiz yerde aldığımız bir fikir, bir proje olarak büyüyor ve Bağcılarımıza bir hizmet olarak dönüyor” dedi. Çağırıcı, çalışmaları devam eden metro inşaatlarının bir yıl içinde tamamlanacağını ve hizmete geçeceği müjdesini de verdi. 

Şeffaf Yönetimin Güzel Bir Örneğini Burada Yapmış Oluyoruz

Sohbet havasında geçen toplantıda Çağırıcı, “Bağcılar Belediye Başkanı olsaydın Bağcılar’da ne yapardın?” diye sorup vatandaşın proje, öneri ve fikirlerini aldı. Vatandaşlar, trafiğin sıkışıklığının yaşandığı yerlerdeki yoğunluğun çözümünden çevre düzenlemesine kadar çeşitli konularda fikir sundu.  İlçe sakinlerini dinleyen Çağırıcı, söylenenlerin hepsini eksiksiz bir şekilde not aldı.

İsmet Öztürk ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yeni döneme ilişkin mahalle sakinlerimizin yaşlılarla, gençlerle, kadınlarla, engellilerle veya yaşadıkları yerle ilgili görüşleri, düşünceleri ve önerileri varsa bize iletsinler diye bir araya geldik. Şeffaf yönetimin güzel bir örneğini de burada yapmış oluyoruz. Bütün mahallelerimizde bu programlarımız devam edecek”

Program sonunda günün anısına toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

bağcılar lokman çağrıcı yerel seçim ak parti mahalle buluşmaları fikir alışverişi projeler öneriler ortak akıl gönül belediyecilik metro inşaatı ne zaman
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu