Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 05-03-2019 21:10   Güncelleme : 05-03-2019 21:10

Küçükçekmece'de Karadeniz Gecesi

Küçükçekmece Belediyesi'nin Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde düzenlediği Karadeniz Gecesi renkli görüntülere sahne oldu.

Küçükçekmece'de Karadeniz Gecesi

Küçükçekmece Belediyesi'nin Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde düzenlediği Karadeniz Gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Karadeniz'in müziğinin başarılı sanatçıları Resul Dindar, Grup Koliva ve Volkan Arslan gecede söylediği şarkılarla adeta Karadeniz rüzgarı estirdi. 

VATANDAŞLAR HORONLA EŞLİK ETTİ

Programa Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de katıldı. Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'ni dolduran 5 bine yakın vatandaş sanatçıların söyledikleri şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Binlerce vatandaş, şarkıların yanı sıra tulum ve kemençe eşliğinde horon oynadı. Gecede Karadeniz yöresi halk oyunları ekibinin gösterileri de ilgiyle izlendi. Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz de halk oyunları ekibiyle birlikte horon oynayarak, Karadenizli vatandaşlara eşlik etti. 

SANATÇILARA TAM NOT

Resul Dindar, Grup Koliva ve Volkan Arslan söyledikleri şarkılarla misafirlere zaman zaman duygusal zaman zaman ise coşku dolu anlar yaşatırken, performanslarıyla izleyenlerden tam not aldı. Küçükçekmece'de festivallerin hız kesmeden devam edeceğini ifade eden Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ilçede 5 yılda yapılan projeleri anlatarak, katılımlarından dolayı vatandaşlara teşekkür etti.