Diğer Haberler
Giriş Tarihi : 05-03-2019 21:39   Güncelleme : 05-03-2019 21:39

Turan Hançerli Şeffaflık Taahhütnamesi'ni İmzaladı

Avcılar'da şeffaf ve sosyal belediyeciliğin sözünü veren CHP Avcılar Belediye Başkan Adayı Turan Hançerli, Şeffaflık Taahhütnamesine imza atarak en önemli seçim vaatlerinden ilkini gerçekleştirdi.

Turan Hançerli Şeffaflık Taahhütnamesi'ni İmzaladı

Avcılar'da şeffaf ve sosyal belediyeciliğin sözünü veren CHP Avcılar Belediye Başkan Adayı Turan Hançerli, "Şeffaflık Taahhütnamesine" imza atarak en önemli seçim vaatlerinden ilkini gerçekleştirdi. "Şeffaf olunan yerde kötülükler barınamaz" diyen Hançerli, "Şeffaf yönetim bizim seçim vaatlerimiz arasında. Bu belge ile halkın parasını halk için kullanacağımızın sözünü vermiş olduk." İfadelerini kullandı.

Sosyal belediyecilik vurgusu yapan Hançerli, Belediye Başkanı olması durumunda belediyenin günlük gelir ve gider tablolarını resmi internet sitesi üzerinden halkın erişimine açacağını söylemişti. Avukat Turan Hançerli Şeffaflık Taahhütnamesi'ne ilk imza atan İlçe Belediye Başkan Adayı oldu.

"HALKIMIZ PARASI NEREYE HARCANIYOR BİLECEK"

Avcılar Merkez Mahallesi'ndeki seçim koordinasyon merkezinde konuşan Hançerli, şu ifadeleri kullandı:

Turan Hançerli, Avcılar'da şeffaf ve hesap verebilir bir yönetimin sözünü verdi."Yerel yönetim şeffaflık taahhütnamesini imzaladım uluslararası şeffaflık derneğinin hazırladığı bu taahhütname ile Avcılar belediyesinde şeffaf olacağımı hiçbir şey gizlemeyeceğimi imzamızla da teyit ettik. Zaten bunlar bizim seçim vaatlerimiz arasında. Çünkü şeffaf olunan yerde, açık olunan yerde kötülükler olumsuzluklar barınamaz. "

"Biz Avcılar Belediyemizde kötülükleri olumsuzlukları barındırmayacağız. Bu belge bizim halkın parasını, halkın çıkarları için kullanacağımızın açık kanıtı. Yazılı olarak da imzaladık. Bir avukat olarak Avukat olarak atılan imzanın ne anlama geldiğini biliyorum. İmza sözün özetindedir Bu imza ile halkımıza şeffaf bir yönetimin sözünü verdik."