Diğer Haberler
Giriş Tarihi : 02-09-2018 10:21   Güncelleme : 02-09-2018 10:21

Bayrampaşa Belediyesinden Okullara Büyük Destek

Bayrampaşa Belediyesi, 2018 - 2019 eğitim ve öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala, talepte bulunan ilçedeki 42 okula onlarca ton boya yardımında bulundu.

Bayrampaşa Belediyesinden Okullara Büyük Destek

Bayrampaşa Belediyesi, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala, talepte bulunan ilçedeki 42 okula onlarca ton boya yardımında bulundu. Boya dağıtım programında konuşan Başkan Atila Aydıner, “Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin tertemiz sınıflarda eğitim alabilmeleri için okullarımıza düzenli olarak yardım etmeye devam edeceğiz” dedi.

Eğitime verdiği desteklerle tanınan Bayrampaşa Belediyesi, öğrencilerin daha güzel ve temiz bir ortamda eğitim alabilmesi için Semih Erden Spor Salonu’nun yanındaki alanda düzenlenen programla talepte bulunan ilçedeki 42 okula bu yıl da çeşitli renk ve özelliklere sahip yaklaşık 25 ton iç ve dış cephe boya yardımı yaptı. Boyalar, okul yöneticilerine törenle teslim edildi.

“BU BOYALARLA OKULLARIMIZ DAHA DA GÜZELLEŞECEK”

Okullara her sene çeşitli yardımlar yaparak, eğitime her daim destek olduklarını belirten Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin düzenli, bakımlı ve pırıl pırıl sınıflarda eğitim alabilmeleri için bu yıl da 42 okula 25 ton iç ve dış cephe boya yardımı yaptık. Bu boyalar okullarımızı, inşallah bir kat daha güzelleştirecek. Eğitime yapılan yardım ve yatırım bir ülkenin geleceğine yapılan yatırımdır. Eğitim mekânı bakımlı ve düzenli olursa, orada eğitim alan öğrencilerin başarı oranı da o ölçüde artar. Öğrencilerimiz başarılı olunca da ülkemiz başarılı olur. Gelirimiz arttıkça, okullarımıza yaptığımız yardımları da arttırarak devam ettireceğiz” dedi.

Başkan Atila Aydıner’in ev sahipliğinde düzenlenen boya dağıtım programına AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, Bayrampaşa belediye başkan yardımcıları, birim ve okul müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.