Diğer Haberler
Giriş Tarihi : 05-04-2019 21:39   Güncelleme : 05-04-2019 21:39

Büyükçekmece'de Sevgi ve Kardeşlik Kazandı

6. Kez Büyükçekmece Belediye Başkanı seçilen Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece'de sevgi ve kardeşliğinin kazandığını söyledi.

Büyükçekmece'de Sevgi ve Kardeşlik Kazandı

Büyükçekmece'de Sevgi ve Kardeşlik Kazandı..

Büyükçekmece ailesine bir teşekkür mesajı yayınlayan Başkan Akgün, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Değerli büyük Büyükçekmece ailem, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde halkımızın teveccühü sonucu Büyükçekmece'de hizmete devam dediniz. Omuzlarımıza yüklediğiniz sorumluluğun ve bize tevdi ettiğiniz kutsal görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olmaya devam edeceğiz. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, kardeşçe, birlik ve beraberlik içerisinde bize oy versin vermesin tüm halkımızı sevgi ile kucaklayarak "Derman Belediyeciliği" yapmaya devam edeceğim.

Seçim kampanyası sürecinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Büyükçekmece ailemize, sivil toplum kuruluşlarımıza, kadınlarımıza, gençlerimize, bize oy veren vermeyen tüm halkımıza, seçim günü okullarda ve sandıklarda görev yapanlara, okul ve kat sorumlularına, sandık görevlilerimize, müşahitlerimize, seçimlerin huzur ve güven içerisinde geçmesini sağlayan İlçe Seçim Kurulumuza ve emniyet güçlerine şahsım ve meclis üyelerimiz adına teşekkürlerimizi sunarım.