Advert
Advert

Türkü Severlere Büyükçekmece Tam Adresi

Büyükçekmece Belediyesi tarafından 2000 yılında kurulan ''Büyükçekmece Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu'' türkü severlere nostalji dolu bir gece yaşattı.

Türkü Severlere Büyükçekmece Tam Adresi
Türkü Severlere Büyükçekmece Tam Adresi Aktif Belediye

Büyükçekmece Belediyesi tarafından 2000 yılında kurulan "Büyükçekmece Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu" türkü severlere nostalji dolu bir gece yaşattı.

Konsere katılan sanatsever Büyükçekmeceliler koro şefi Neslinay Çınar yönetiminde gerçekleştirilen konserde adeta müzik ziyafeti yaşadı.

Türkülerle geçmişe yolculuk yapan vatandaşlar 19 yıldır şarkılarını Büyükçekmeceliler için seslendiren Büyükçekmece Belediyesi Türk Halk Müziği Korosunu konser bitiminde dakikalarca ayakta alkışladı.

"BU GÜZEL TÜRKÜLERİ DİNLEMEK RUHUMUZU DİNLENDİRDİ"

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü temsilen konsere katılan Belediye Başkan Danışmanı Tarihçi – Yazar Sacide Bolcan, "Türkülerle bizlere nostalji dolu bir gece yaşatan koromuza teşekkür ediyorum. Yoğun iş temposunun ardından bu güzel türküleri dinlemek ruhumuzu dinlendirdi. Büyükçekmecelilerin sanata olan bu ilgisini görmek de gururlandırdı. Başta koro şefi Neslinay Çınar olmak üzere tüm koristlerimize ve saz ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

büyükçekmece kültür sanat etkinlikleri hasan akgün türkü severler türkü gecesi türk halk müziği korossu aktif belediye nostalji dolu gece
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Bağcılar'da Kültür Gezileri Hız Kesmeden Sürüyor
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu
Haldun Dormen, Avcılar'da İzleyicileri İle Buluştu