Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 26-04-2019 13:19   Güncelleme : 26-04-2019 13:19

Türkü Severlere Büyükçekmece Tam Adresi

Büyükçekmece Belediyesi tarafından 2000 yılında kurulan ''Büyükçekmece Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu'' türkü severlere nostalji dolu bir gece yaşattı.

Türkü Severlere Büyükçekmece Tam Adresi

Büyükçekmece Belediyesi tarafından 2000 yılında kurulan "Büyükçekmece Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu" türkü severlere nostalji dolu bir gece yaşattı.

Konsere katılan sanatsever Büyükçekmeceliler koro şefi Neslinay Çınar yönetiminde gerçekleştirilen konserde adeta müzik ziyafeti yaşadı.

Türkülerle geçmişe yolculuk yapan vatandaşlar 19 yıldır şarkılarını Büyükçekmeceliler için seslendiren Büyükçekmece Belediyesi Türk Halk Müziği Korosunu konser bitiminde dakikalarca ayakta alkışladı.

"BU GÜZEL TÜRKÜLERİ DİNLEMEK RUHUMUZU DİNLENDİRDİ"

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü temsilen konsere katılan Belediye Başkan Danışmanı Tarihçi – Yazar Sacide Bolcan, "Türkülerle bizlere nostalji dolu bir gece yaşatan koromuza teşekkür ediyorum. Yoğun iş temposunun ardından bu güzel türküleri dinlemek ruhumuzu dinlendirdi. Büyükçekmecelilerin sanata olan bu ilgisini görmek de gururlandırdı. Başta koro şefi Neslinay Çınar olmak üzere tüm koristlerimize ve saz ekibine teşekkür ediyorum" dedi.