Diğer Haberler
Giriş Tarihi : 17-09-2018 22:12   Güncelleme : 17-09-2018 22:12

İmamoğlu: 'Başarılarınızla Arda'nın Adını Ölümsüzleştirin'

Tekirdağ'da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’i, Bizimkent İlkokulu’ndaki arkadaşları unutmadı.

İmamoğlu: 'Başarılarınızla Arda'nın Adını Ölümsüzleştirin'

Tekirdağ'da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’i, Bizimkent İlkokulu’ndaki arkadaşları unutmadı. Yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde, Bizimkent İlkokulu yönetimi ve öğrencileri tarafından düzenlenen anma törenine katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sınıf arkadaşlarından bu yıl Arda için çok daha fazla çalışıp başarılı olacakları yönünde söz aldı.

Geçtiğimiz aylarda, Tekirdağ’da meydana gelen tren kazasında, 9 yaşında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel, yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde, Beylikdüzü’ndeki okulunda düzenlenen törenle anıldı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Bizimkent İlkokulu yönetimi ve sınıf arkadaşlarının katıldığı anma töreninde, arkadaşları Oğuz Arda Sel’in sırasını çiçeklerle süsleyip fotoğrafını sırasının üstüne koyan öğrenciler, törene katılanlara duygusal anlar yaşattı.

İmamoğlu: “Başarılarınızla Arda’nın Adını Ölümsüzleştirin”

Anma Töreni’ne katılan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçirdiği tren kazası sonucu 9 yaşında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Oğuz Arda Sel’in sınıfını da ziyaret eden Başkan İmamoğlu “Biz, Beylikdüzü Belediyesi olarak Arda’nın anısını taze tutmak için 5. Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda onun adına bir basketbol turnuvası düzenledik. Siz de O’nun adını başarılarınızla ölümsüz kılmak için bu yıl daha çok çalışın.” dedi. Başkan İmamoğlu, 2018-2019 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olması dileğinde de bulundu.