Reklam
Reklam

İmamoğlu: 'Başarılarınızla Arda'nın Adını Ölümsüzleştirin'

Tekirdağ'da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’i, Bizimkent İlkokulu’ndaki arkadaşları unutmadı.

İmamoğlu: 'Başarılarınızla Arda'nın Adını Ölümsüzleştirin'
İmamoğlu: 'Başarılarınızla Arda'nın Adını Ölümsüzleştirin' Aktif Belediye
Bu içerik 117 kez okundu.

Tekirdağ'da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’i, Bizimkent İlkokulu’ndaki arkadaşları unutmadı. Yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde, Bizimkent İlkokulu yönetimi ve öğrencileri tarafından düzenlenen anma törenine katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sınıf arkadaşlarından bu yıl Arda için çok daha fazla çalışıp başarılı olacakları yönünde söz aldı.

Geçtiğimiz aylarda, Tekirdağ’da meydana gelen tren kazasında, 9 yaşında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel, yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde, Beylikdüzü’ndeki okulunda düzenlenen törenle anıldı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Bizimkent İlkokulu yönetimi ve sınıf arkadaşlarının katıldığı anma töreninde, arkadaşları Oğuz Arda Sel’in sırasını çiçeklerle süsleyip fotoğrafını sırasının üstüne koyan öğrenciler, törene katılanlara duygusal anlar yaşattı.

İmamoğlu: “Başarılarınızla Arda’nın Adını Ölümsüzleştirin”

Anma Töreni’ne katılan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçirdiği tren kazası sonucu 9 yaşında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Oğuz Arda Sel’in sınıfını da ziyaret eden Başkan İmamoğlu “Biz, Beylikdüzü Belediyesi olarak Arda’nın anısını taze tutmak için 5. Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda onun adına bir basketbol turnuvası düzenledik. Siz de O’nun adını başarılarınızla ölümsüz kılmak için bu yıl daha çok çalışın.” dedi. Başkan İmamoğlu, 2018-2019 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olması dileğinde de bulundu.

beylikdüzü belediyesi oğuz arda sel bizimkent ilkokulu tekirdağ tren kazası başkan ekrem imamoğlu yeni eğitim öğretim yılı beylikdüzü haberler beylikdüzü gündem
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maltepeliler Caz ve Tangoya Doydu
Maltepeliler Caz ve Tangoya Doydu
Unesco Ödülleri Hatay Lezzetleri Beylikdüzü'nde
Unesco Ödülleri Hatay Lezzetleri Beylikdüzü'nde