Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sitede içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

  Hakkımızda

İstanbul da neler oluyor projemizde belediyelerimiz çalışıyor bizler paylaşıyoruz, sizler de takipte kalarak belediyelerinizin çalışmaları hakkında haberdar oluyorsunuz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere İstanbul da ki tüm belediyelerimize yer vermiş olduğumuz bu projemizde…

Kültür-Sanat, etkinlik, duyuru ve projelere ver verilmektedir. Siyasi konular içermemektedir.

Bu statüde belediyelerimiz paylaşımlarını yaparak etkili bir şekilde çalışmalarını duyurabilir, beğeni ve takipçi oluşturabilirler. İsmimizden de anlaşıldığı gibi projemizde aslında en aktif belediyeyi görmek ve bunu halkımıza yansıtabilmek temel amacımız. Belediyelerimiz platformumuzda ne kadar aktifse (paylaşım olarak), beğeniliyor ve takip ediliyorsa o belediye yılın en aktif belediyesi olarak kabul edilir ve bu istatistiğin sonuçları halkımıza duyurulur.

Belediyelerimizin sayfalarında yer alan ve her belediyenin kendisine ait entegre edilmiş şikayet ve öneri kategorisinden şikayet ve öneride bulunmak istediklerinizi üye olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Her Belediyenin kendisine ait paylaşım yapabileceği sayfaları bulunmaktadır. Bu alanlar aslında projemizde bölgesel tanıtımının yapılabileceği ideal sayfalardır. Bu ayrıştırılmış sayfalarımızda firmalar bölgesel reklam verebilir, firmasını etkili bir şekilde duyurabilir.

Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.