Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sayfada içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

Avcılar Notebook Teknik Servis

Handan Toprak Benli, Afete Maruz Kalan Hemşerileriyle Bir Araya Geldi

Toplumsal belediyecilik anlayışı ile yola çıkan Handan Toprak Benli 2005 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile `Afete Maruz Bölge` olarak ilan edilen alanda ki hemşerileriyle bir araya geldi.

Handan Toprak Benli, Afete Maruz Kalan Hemşerileriyle Bir Araya Geldi

Toplumsal belediyecilik anlayışı ile yola çıkan Handan Toprak Benli 2005  yılında Bakanlar Kurulu kararı ile  `Afete Maruz Bölge` olarak ilan edilen alanda ki hemşerileriyle bir araya geldi.  

Her daim Kentsel Dönüşüm zihniyet`inin önemine vurgu yapan Handan Toprak Benli Afete Maruz Bölgede yaşayan vatandaşlarımızın birçoğu mahallesinden her ne kadar ayrılsa da doğdukları yerden koparılmış olsalar da bu kanayan yara içimizde bir acı taşımaktadır. Göreve geldiğimiz günden beridir sizlerle bu acıyı paylaşmaktayız. Bunun için siz değerli hemşerilerimizi yerinde mahallesinde komşularının yanında yer alacak şekilde yerinde dönüşümünüz için gereken tüm çalışmaları yapmaktayız. Belediyemiz için en önemlisi kentsel dönüşümde vatandaşlarımızın yerinden kopmadan dönüşebilmesidir.’’ sözleriyle konuya olan ilgisini bir kez daha dile getirmiş oldu.

Gerçekleştirilen toplantı da Avcılar Belediye Başkanı vatandaşlarına Afet (Balaban Heyelan) alanı ile ilgili olarak AFAD ile yapılan toplantı hakkında detaylı olarak bilgi vermiş ilgili alanda yapılacak olan zemin etütü ile bölgede nasıl bir iyileştirme çalışmasının ortaya konacağı ve bunun sonucunda bölge halkının yerinde dönüşebilmesine imkan yaratılacağını dile getirilmiştir. 

Bunun için Avcılar Belediyesi olarak  gereken tüm birimlerin bu konu üzerinde hassasiyetle çalışacağını dile getiren Handan Toprak`a vatandaşlardan tam destek geldi. Bölge halkı ise kendilerinin bilgilendirilmesi ve bu konuda çalışmaların sürdürülmesi konusunda oldukça memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

Avcılar Etkinlik Orta 2
Son 10 Etkinlik
Reklam Alanı
Avcılar Etkinlik Sağ 1
Bizi Takip Edin
Reklam Alanı
Avcılar Etkinlik Sağ 2
Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.