Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sayfada içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

Büyükçekmece Etkinlik Orta 1

İshakoğlu Musıki Derneği, Rahmi Bey`in Eserlerini Seslendirdi

14 yıldır Büyükçekmecenin kültür ve sanat yaşamına önemli katkılar sunan İshakoğlu Musıki Derneği, bir kez daha çok başarılı bir konsere imza attı.

İshakoğlu Musıki Derneği, Rahmi Bey`in Eserlerini Seslendirdi

14 yıldır Büyükçekmece`nin kültür ve sanat yaşamına önemli katkılar sunan İshakoğlu Mûsıki Derneği, bir kez daha çok başarılı bir konsere imza attı.

İshakoğlu Mûsıki Derneği`nin Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi`nde gerçekleşen Bestekâr Rahmi Bey Konseri`ne sanatseverlerin ilgisi de yoğun oldu.

Şef Kadir İshakoğlu yönetimindeki, İshakoğlu Mûsıki Derneği Korosu tarafından seslendirilen konserde Bestekâr Rahmi Bey`in çeşitli makamlarda bestelediği eserleri seslendirildi.

Kültür ve sanat kenti Büyükçekmece

Konser sonrasında sahneye gelen Büyükçekmece Belediye Başkan Danışmanı Bayram Ali Üner, Büyükçekmece`nin kültür ve sanat kenti olarak tanındığın belirterek, "İshakoğlu Mûsıki Derneği de Büyükçekmecemizin kültür ve sanat yaşamına önemli katkılar sunmaktadır. Başta kurucusu Sayın Kadir İshakoğlu olmak üzere, derneğin tüm üyelerine Büyükçekmece ailemiz adına teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün, yoğun çalışma temposu nedeniyle bu akşam aramızda olamadı. Ancak hepinize sevgi ve selamlarını iletti" diye konuştu.

Büyükçekmece Etkinlik Orta 2
Son 10 Etkinlik
Reklam Alanı
Büyükçekmece Etkinlik Sağ 1
Bizi Takip Edin
Reklam Alanı
Büyükçekmece Etkinlik Sağ 2
Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.