Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sitede içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

  Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

AKTİFBELEDİYE.COM

Editörler / Editors
Ali ÇALIŞKAN  ali@aktifbelediye.com
Murat ŞAHİN  murat@aktifbelediye.com
Gizem DURAK  gizem@aktifbelediye.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Aykut TÜRKER  aykut@aktifbelediye.com

Sosyal Medya Sorumlusu / Social Media Responsibility
Seren KONUŞ  seren@aktifbelediye.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Ayhan ÇELİK

Mali Müşavir / Financial Advisor
Erhan BAYRAKTAR

Reklam /  Advertise
Metin KAYA  reklam@aktifbelediye.com

Basın Bülteni /  Press Release
basin@aktifbelediye.com / aktifbelediye@yandex.com

Adres
Zafer Mah., Adile Naşit Bulvarı, No:36/26, Esenyurt/İSTANBUL

E-Mail
destek@aktifbelediye.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Fatih ÖZKAKAVAN
NF Teknoloji Bilgisayar ve Reklam Hizmetleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Aktif Belediye harici linklerin sorumluluğunu almaz.

sanalbasin.com üyesidir

Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.