Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sitede içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

  Reklamlar

  • Yatay 840 x 160 olan reklam alanlarımız, mobil cihazlar üzerinde de gösterilmektedir.
  • Dikey 280 x 400 olan reklam alanlarımız, mobil cihazlarda gösterilmemektedir.
  • Reklam teklif formunu doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
  • Yukarıda görülen reklam alanı resmi örnek olarak sunulmaktadır.  
  • Reklam teklifi bölümünde bulunan reklam alanı kısmında reklam vermek istediğiniz bölümü seçebilirsiniz.

Anasayfa Reklam Alanı 1: 845x160 piksellik bir alana sahiptir ve sitede görünümü en dikkat çeken yerdedir.

Anasayfa Reklam Alanı 2: 845x160 piksellik bir alana sahiptir ve sitede görünümü en dikkat çeken 2.yerdedir.

Anasayfa Sağ Taraf Reklam Alanı 1: 280x400 piksellik bir alana sahiptir. Sitenin sağ üst tarafında yer almaktadır. Orta bölümde ki reklam alanlarından tek farkı mobilde görünmüyor olmasıdır. 

Anasayfa Sağ Taraf Reklam Alanı 2: 280x400 piksellik bir alana sahiptir. Sitenin sağ alt tarafında yer almaktadır. Orta bölümde ki reklam alanlarından tek farkı mobilde görünmüyor olmasıdır.

Kategori Reklam Alanı 1: 845x160 piksellik bir alana sahiptir. Bu reklam alanı bölgesel reklam alanı olup görünümü en dikkat çeken bir diğer reklam alanıdır. Her belediye sayfamızın, orta üst kısımda yer alan ve bölgesel reklam yapmak isteyen firmalarımıza önerebileceğimiz en ideal reklam alanlarından biridir. 

Kategori Reklam Alanı 2: 845x160 piksellik bir alana sahiptir. Bu reklam alanı bölgesel reklam alanı olup görünümü en dikkat çeken bir diğer reklam alanıdır. Her belediye sayfamızın, orta alt kısımda yer alan ve bölgesel reklam yapmak isteyen firmalarımıza önerebileceğimiz en ideal reklam alanlarından biridir..

Kategori Sağ Taraf Reklam Alanı 1: 280x400 piksellik bir alana sahiptir. Bu reklam alanı, İçerik reklam alanından sonra en dikkat çeken bölgesel reklam alanıdır. Her belediye sayfamızın, sağ üst kısımda yer alan ve bölgesel reklam yapmak isteyen firmalarımıza önerebileceğimiz en ideal reklam alanlarından biridir. Orta bölümde ki reklam alanlarından tek farkı mobilde görünmüyor olmasıdır. 

Kategori Sağ Taraf Reklam Alanı  2: 280x400 piksellik bir alana sahiptir. Bu reklam alanı, İçerik reklam alanından sonra en dikkat çeken bölgesel reklam alanıdır. Her belediye sayfamızın, sağ alt kısımda yer alan ve bölgesel reklam yapmak isteyen firmalarımıza önerebileceğimiz en ideal reklam alanlarından biridir. Orta bölümde ki reklam alanlarından tek farkı mobilde görünmüyor olmasıdır. 

İçerik Reklam Alanı 1: 845x160 piksellik bir alana sahiptir. Bu reklam alanı, istenilen belediyenin yayınlamış olduğu tüm içeriklerinin, orta üst kısım da yer alan reklam alanıdır. En değerli reklam alanı olup bölgesel firma tanıtımınıza en ideal reklam alandır. 

İçeri Reklam Alanı 2: 845x160 piksellik bir alana sahiptir. Bu reklam alanı, istenilen belediyenin yayınlamış olduğu tüm içeriklerinin, orta alt kısım da yer alan reklam alanıdır. En değerli reklam alanı olup bölgesel firma tanıtımınıza en ideal reklam alandır.

İçerik Sağ Taraf Reklam Alanı 1: 280x400 piksellik bir alana sahiptir. Bu reklam alanı, istenilen belediyenin yayınlamış olduğu tüm içeriklerinin, sağ üst kısım da yer alan reklam alanıdır. En değerli reklam alanı olup bölgesel firma tanıtımınıza en ideal reklam alandır. Orta bölümde ki reklam alanlarından tek farkı mobilde görünmüyor olmasıdır. 

İçerik Sağ Taraf Reklam Alanı  2: 280x400 piksellik bir alana sahiptir. Bu reklam alanı, istenilen belediyenin yayınlamış olduğu tüm içeriklerinin, sağ alt kısım da yer alan reklam alanıdır. En değerli reklam alanı olup bölgesel firma tanıtımınıza en ideal reklam alandır. Orta bölümde ki reklam alanlarından tek farkı mobilde görünmüyor olmasıdır.

Tanıtıcı  Reklam (Advertorial): İsterseniz sitemizde reklam vermek yerine firmanızı anlatan ya da kampanyasını, duyurunuzu yapmak istediğiniz ürününüzü anlatan advertorial haber çalışmasına da yer verebilirsiniz. Tanıtıcı reklam alanımız sitemizin en etkili reklamlarından birisidir. İstemiş olduğunuz haber kategorisi içerisinde, haberlerin arasında yer alıp o sayfada tanıtımınız yapılır. Sayfanız da Fotoğraf ve videolarınıza yer verebilirsiniz. Vereceğiniz birkaç bilgi dahilinde sizin için advertorial çalışmanızı hazırlayabilir ve yayına girebiliriz.

Reklam Teklif Formu
Güvenlik Kodu  
Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.