Sosyal Medyada Paylaş
Aktif Belediye, Belediye Etkinlikleri

Aktif Belediye Platformu

Bu sayfada içerik olarak sadece Kültür Sanat, etkinlikler, duyuru ve projeler yer almaktadır.

Siyasi konular içermemektedir. Bu proje tamamı ile magazincir.com’a aittir.

Ümraniye Etkinlik Orta 1

Ümraniye Belediyesi`nden Yeni Bir Park Daha 6 Aralık 2017

Ümraniye Belediyesi ilçenin her köşesine park yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içinde yer alan park ve yeşil alanları yenileyerek vatandaşın hizmetine sunuyor....

Ümraniye Belediyesi`nden Yeni Bir Park Daha 6 Aralık 2017

Ümraniye Belediyesi ilçenin her köşesine park yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içinde yer alan park ve yeşil alanları yenileyerek vatandaşın hizmetine sunuyor.

Çevre düzenlemesi, peyzaj ve yeşil alan çalışmalarıyla ilçe geneline estetik bir görünüm kazandıran Ümraniye Belediyesi, Başkan Hasan Can’ın göreve gelmesi itibariyle ilçeye 163 yeni park kazandırıp vatandaşın hizmetine sunarak 2004’ten önce yapılan 111 parkı da yeniledi. Böylelikle toplam park sayısı da 274’e çıkmış oldu.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince, ilçe genelinde parklarda oyun grubu kurulum ve kauçuk zemin yenilemenin yanı sıra; çiçek dikim çalışmalarına da devam ediyor. Yenileme çalışmaları yapılan parklarla; daha güvenli bir yapı oluşturarak, çocukların doğayla bütünleşip keyifli zaman geçirebileceği alanlar düzenlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Ihlamurkuyu Mahalle muhtarlığının karşısına 1394 metrekarelik alan üzerinde oyun grubu ve montajı, yürüyüş yolu, kauçuk zemin ve yeşil alan düzenlemesi yapılarak vatandaşın hizmetine sunuldu. 

Ümraniye Etkinlik Orta 2
Son 10 Etkinlik
Reklam Alanı
Ümraniye Etkinlik Sağ 1
Bizi Takip Edin
Reklam Alanı
Ümraniye Etkinlik Sağ 2
Copyright © 2018 www.aktifbelediye.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi Künye
NF Teknoloji
Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir.